Зустріч студентів з істориком дисидентського руху Василем Овсієнком


 


15 березня 2012 року на історичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч студентів і викладачів  з відомим публіцистом, дисидентом Василем Овсієнком.

Привітав присутніх і представив гостя модератор зустрічі, заступник декана з навчально-виховної роботи Роман Генега. Роман Ярославович наголосив на значущості постаті Василя Васильовича в історичному контексті сьогодення.

Звертаючись до студентів, Василь Овсієнко у своєму виступі закцентував увагу на творчості Василя Стуса, разом із яким перебував в ув’язненні, та прочитав кілька його віршів. Публіцист на прикладі власного досвіду розповів про нелегкий життєвий шлях, громадську діяльність і вагомий особистий внесок Василя Стуса у національне та державне відродження України.

 

Прес-центр

Фото Олега Гордійчука

 

Довідка: Василь Васильович Овсієнко (8 квітня 1949, село Леніне (Ставки) Радомишльського району Житомирської області) — український громадський діяч, розповсюджувач самвидаву, член Української Гельсінської Групи, політв'язень, публіцист, історик дисидентського руху.